O Firmie

ISI Intercash Poland Sp. z o.o. - od utworzenia w 2007 roku - działa w Polsce jako licencjonowany agent Western Union. Firma powstała z połączenia oddziałów firm wcześniej istniejących na rynku polskim, obie obsługiwały przekazy pieniężne Western Union. Jedna z nich, Angelo Costa International, była w tym czasie liderem na włoskim rynku przekazów pieniężnych.

Nasi udziałowcy - dwie zagraniczne firmy: Money Exchange N.V. i ISI Holding S.r.l. – kooperują z międzynarodową firmą Western Union w wielu krajach. Ta owocna współpraca trwa od lat dziewięćdziesiątych. Poprzez swoje firmy-córki świadczą także usługi wymiany walut, prowadzą biura podróży oraz skup i sprzedaż czeków podróżnych.

Śladami naszych siostrzanych europejskich firm dynamicznie rozwijamy rynek wykonując przekazy pieniężne, głównie przekazy zagraniczne, i inne usługi finansowe. Nasza sieć partnerów biznesowych wciąż się powiększa, ułatwiając klientom dostęp do świadczonych usług.

Prowadzimy również własne placówki w Warszawie i okolicy. Klienci mogą w nich skorzystać z profesjonalnej obsługi w dogodnych lokalizacjach. Godziny otwarcia, dostosowane do potrzeb klientów w danym rejonie, ułatwiają korzystanie z naszych usług.

Znakiem charakterystycznym naszej firmy jest profesjonalizm we wszystkich obszarach działania. Naszym celem jest dostarczanie klientom usług świadczonych w najwyższym standardzie. Oferujemy dyspozycyjność, atrakcyjność ofert, szybkość i bezpieczeństwo. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, ponieważ tylko zadowolony klient jest stałym klientem. Nasi pracownicy kierują się mottem: „Traktuj klienta tak, jak Ty chciałbyś być potraktowany”.

Ważne: W 2009 roku została zawarta umowa pomiędzy ISI Intercash Poland a WUPSIL, irlandzkim oddziałem Western Union o objęciu naszej firmy licencją unijnej instytucji płatniczej w zakresie świadczenia usług płatniczych.

Przekazy pieniężne Western Union, w tym przekazy zagraniczne, to nasza specjalność!